جستجو

درباره راه ممتاز

حمل و نقل راه ممتاز

درباره ما

شروع کار ما از سال ۱۳۹۷
زیر نظر اتحادیه وانت بار و‌ پیک‌موتوری تهران بود،  مشتری های ما در این چند سال ثابت بوده اند. فرض کنید یک باری دارید از مصالح ساختمانی و تیر آهن تا اساس منزل و‌ لازمه از تهران آن را به شهر دیگری ارسال کنید، 

ابتدا به یک ماشین متناسب با وزن و ابعاد بارتون‌ نیاز دارید از یک نیسان آبی باشه تا خاور و تریلی و … اینجاست که تماس میگیرید و ما در شرکت راه ممتاز به صورت کاملا حرفه ای و با ‌ پرسنل متخصص و قیمت گذاری هوشمند و منصفانه تمام بارهای سبک و سنگین شما رو از مبدا به مقصد ارسال خواهیم کرد.

انجام فرایند های حمل و نقل بار به صورت کامل با هزینه مناسب

انتخاب یک شرکت حمل و نقل بار معتبر و با تجربه می‌تواند به شما کمک کند تا فرایندهای حمل و نقل بار به صورت کامل و با هزینه مناسب انجام شود.

با مقایسه قیمت‌ها، کیفیت خدمات و دیدن نظرات مشتریان ما، می‌توانید شرکت راه ممتاز را انتخاب کنید تا نیاز‌های شما را برآورده کند.

ارائه بهترین خدمات حمل و نقل زمینی در تهران و شهرستان ها

شرکت‌ راه ممتاز در تهران و شهرستان‌ها خدمات حمل و نقل زمینی را ارائه می‌دهد.

این سرویس ها شامل انواع حمل و نقل مانند اساس منزل، مبلمان، کالاهای تجاری، تره بار، مواد شیمیایی، روغن موتور، مواد غذایی و شوینده، آهن آلات و (بار های ۶ متری) می باشد.

بهترین وانت بار در تهران

دارای وانت بار های مجهز به پلاستیک و چادر برزنت

بهترین باربری در کشور

مبدا یا مقصد فرقی ندارد هر کجای کشور باشید

حمل و نقل در کمترین زمان

ماشین های ما ۱ ساعت با شما فاصله دارند

بهترین باربری در تهران

سرویس دهی به سراسر کشور

حمل و نقل ممتاز، مرکز تخصصی وانت بار بین شهری

راه ممتاز، به عنوان مرکز تخصصی وانت بار بین شهری، حمل و نقل بار را به صورت کامل و خرده بار و روباری با هزینه مناسب و به صرفه انجام می دهد. بنابراین در  هر کجای کشور که باشید این باربری با افتخار از هر مبدا و هر نقطه از کشور، خدمات ارسال ماشین ‌های آماده بارگیری را به شما ارائه می‌ دهد. این خدمات به صاحبان کالاهایی که بارهای کاملی دارند و تمایل به ارسال آنها با ماشین دربست دارند، ارائه می‌ شود.

همچنین درباره ما لازم به ذکر است که حمل و نقل راه ممتاز به تمام نقاط تهران و کرج و حومه سرویس دهی دارد و  ارسال بار به تمام نقاط کشور همراه با بارنامه را به صورت شبانه روزی انجام می دهد. درواقع درباره ما می توان بیان کرد که این باربری به عنوان  تکمیل ترین ناوگان حمل و نقل بین شهری در میان مشتریان شناخته شده است.

آنچه درباره ما باید گفت مجموعه همکاران راننده دارای وانت بارهای مجهز به پلاستیک و چادر برزنت است، بنابراین امکان سرویس دهی به سراسر کشور را دارا است، به این صورت که بعد از ثبت درخواست در کمتر از یک ساعت ماشین باربری برای شما ارسال خواهد شد.

رزرو ماشین باربری: راه ممتاز برای حمل اثاثیه شهرستان به مشتریان امکان ارسال ماشین‌ های باری بین شهری یا جاده ‌ای را ارائه می ‌دهد. این انتخاب مبتنی بر نوع بار مشتری بوده و می ‌تواند شامل بار تجاری یا هر نوع بار دیگری باشد. با مراعات وزن و حجم بار مشتری، توصیه می‌ شود که نوع ماشین متناسب با بار را انتخاب کنند.درباره پس از انتخاب، ماشین مورد نظر رزرو می شود و برای بارگیری آماده خواهد شد.

پشتیبانی: پشتیبانی راه ممتاز به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به شما مشتریان گرامی است.

قیمت هوشمند و قطعی: قیمت گذاری ها به صورت هوشمند و بدون هیچ گونه هزینه اضافی انجام می شود.

ارتباط سریع با حمل و نقل راه ممتاز از طریق تماس با شماره تلفن 02165812391 تماس حاصل فرمایید. 

 

درباره ما