جستجو

حمل و نقل بین شهری و درون شهری یکی از نیازهای اساسی در دنیای امروز است. جابجایی کالا و اثاثیه منزل از یک شهر به شهر دیگر به دغدغه‌ ای برای بسیاری از افراد تبدیل شده است. بهترین حمل و نقل بین شهری با ارائه خدمات باربری تخصصی و ایمن، این دغدغه را برای شما رفع خواهد کرد.

حمل و نقل اثاثیه منزل

حمل و نقل اثاثیه منزل: بهترین حمل و نقل بین شهری با استفاده از پرسنل مجرب و تجهیزات مدرن، اثاثیه منزل شما را به صورت اصولی و ایمن جابجا می کند.

خدمات باربری راه ممتاز

حمل و نقل کالا: این شرکت با دارا بودن انواع کامیون و وانت، امکان حمل و نقل انواع کالا را به سراسر کشور فراهم کرده است.

خدمات باربری راه ممتاز

بسته بندی: بهترین حمل و نقل بین شهری برای رفاه حال شما، خدمات بسته بندی اثاثیه منزل و کالا را با استفاده از مواد با کیفیت ارائه می دهد.

خدمات باربری راه ممتاز

بیمه باربری: برای تضمین امنیت بار شما، این شرکت بیمه نامه باربری را با شرایط مناسب ارائه می دهد.

خدمات باربری راه ممتاز

بارگیری و تخلیه: پرسنل مجرب و کارآزموده بهترین حمل و نقل بین شهری، بارگیری و تخلیه بار را به صورت اصولی و با دقت انجام می دهند.

خدمات باربری راه ممتاز

ردیابی بار: شما می توانید با استفاده از سیستم ردیابی آنلاین، از موقعیت مکانی بار خود در هر لحظه مطلع باشید.

مزایای استفاده از خدمات بهترین حمل و نقل بین شهری

خدمات باربری در حمل و نقل راه ممتاز  

باربری تهران به شهرستان: برای حمل انواع بار از تهران به شهرستان در حمل و نقل راه ممتاز خدمات ویژه ارائه می دهد. 

باربری شهرستان به تهران: برای باربری بین شهری از شهرستان به تهران می توانید از خدمات راه ممتاز به عنوان بهترین باربری استفاده کنید. 

 باربری با وانت بار و نیسان بار: با استفاده از وانت بار و نیسان بار می توانید تمام امور باربری را انجام دهید. نیسان بار تا حدود 2 تن بار را می تواند جابجا کند، بنابراین با استفاده از می توان هزینه باربری را کاهش داد. 

 حمل اثاثیه منزل: یکی از موارد که برای متقاضیان در هنگام حمل اثاثیه منزل قابل توجه است، سالم رساندن وسایل آنها به مقصد است، به همین دلیل پیشنهاد می شود برای این کار از باربری راه ممتاز استفاده کنید تا اسباب کشی بدون دغدغه را تجربه کنید. 

پشتیبانی شبانه روزی و 24 ساعته: حمل انواع بار در باربری راه ممتاز توسط مجهزترین ماشین های باری به صورت شبانه روزی و با پشتیبانی 24 ساعته انجام می شود. به این صورت متقاضیان در هر ساعت از شبانه روز و حتی در روزهای تعطیل می توانند از طریق تماس با پشتیبانی درخواست خود را ثبت کنند و در کمتر از یک ساعت ماشین بارگیری متناسب با بار برای آن ارسال و بارگیری شروع خواهد شد. سپس با رعایت تمام موارد ایمنی و در سریع ترین زمان ممکن حمل بار انجام می شود.  

برای بهره مندی از خدمات حمل و نقل راه ممتاز می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه باربری بین شهری می توانید با شماره تلفن 02165812391 تماس حاصل فرمایید.