جستجو

مراحل ثبت سفارش باربری

1- درخواست حمل بار

برای استفاده از خدمات باربری و حمل و نقل راه ممتاز، می‌ توانید با شماره تلفن های 02166630603 و 02165812391  تماس بگیرید و  درخواست خود را ثبت کنید. 

2- تعیین مبدأ و مقصد

در این مرحله شما باید مبدأ و مقصد بار خود را تعیین کنید. با ارائه اطلاعات دقیق درباره محل بارگیری و محل تحویل بار، تیم وانت بار راه ممتاز به شما کمک خواهد کرد تا مسیر مناسب برای حمل بار شما را تعیین کنید.

3- تعیین نوع بار​

در این مرحله، باید نوع بار خود را تعیین کنید. آیا بار شما کالاهای خرد و سبک است یا بار سنگین و حجیم؟ با ارائه اطلاعات دقیق درباره ویژگی‌های بار، تیم راه ممتاز بسته‌بندی و وسایل مناسب را برای حمل بار شما انتخاب خواهد کرد.

4- تعیین زمان حمل و نقل​

در این مرحله، شما باید زمان موردنظر برای حمل و نقل بار را تعیین کنید. آیا باید بار در یک زمان خاص تحویل داده شود یا می‌توانید زمان مناسبی را انتخاب کنید؟ با توجه به توافق با تیم راه ممتاز، زمان مناسب برای حمل و نقل بار شما تعیین خواهد شد.

5-ارائه دهنده بهترین خدمات باربری 

راه ممتاز به عنوان یک سرویس حمل و نقل بار با تجربه و حرفه‌ای، بهترین گزینه برای حمل و نقل بار در تهران است. از خدمات حمل بار در داخل تهران و برون شهری گرفته تا بسته‌بندی و بارگیری، این شرکت با سرعت، امنیت و قیمت مناسب، به نیازهای شما پاسخ می‌دهد.

ثبت سفارش در حمل و نقل راه ممتاز

راه ممتاز، به عنوان مرکز تخصصی وانت بار بین شهری، حمل و نقل بار را به صورت کامل و خرده بار و روباری با هزینه مناسب و به صرفه انجام می دهد. بنابراین در  هر کجای کشور که باشید این باربری با افتخار از هر مبدا و هر نقطه از کشور، خدمات ارسال ماشین ‌های آماده بارگیری را به شما ارائه می‌ دهد. این خدمات نیز به صاحبان کالاهایی که بارهای کاملی دارند و تمایل به ارسال آنها با ماشین دربست دارند، ارائه می‌ شود.

همچنین لازم به ذکر است که حمل و نقل راه ممتاز به تمام نقاط تهران و کرج و حومه سرویس دهی دارد و  ارسال بار به تمام نقاط کشور همراه با بارنامه را به صورت شبانه روزی انجام می دهد. درواقع می توان بیان کرد که این باربری به عنوان تکمیل ترین ناوگان حمل و نقل بین شهری در میان مشتریان شناخته شده است. همچنین دارای وانت بارهای مجهز به پلاستیک و چادر برزنت است، بنابراین امکان سرویس دهی به سراسر کشور را دارا است، به این صورت که بعد از ثبت درخواست در کمتر از یک ساعت یا در هر زمان مورد نظرتان ماشین باربری برای شما ارسال خواهد شد. 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره حمل و نقل بین شهری پیشنهاد می شود که با پشتیبانی راه ممتاز تماس بگیرید، از طریق ارتباط با کارشناسان این باربری سفارش باربری خود را ثبت کنید. همچنین برای دسترسی سریع تر می توانید از طریق لینک زیر با تیم پشتیبانی راه ممتاز ارتباط برقرار کنید.